Uzman Sakarya Tesisat
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0533 436 2454

page-banner

HABER DETAY

Petek Temizliği ve %30 Yakıt Tasarrufu

Su Kaçak Tespiti ve Onarımı

Tarih: 13 - Kasım - 2016

Su Kaçak Tespiti ve Onarımı

Cihaz ile su kaçaklarını tespit eden ve tamir yaparken banyo veya lavaboyu fazla tahrip olmadan kırma dökme sorunu ile karşılaşmadan tamir edilmesini sağlıyoruz.Küçük bir tesisat su kaçağı yüzünden evinizin en önemli yerinin bozulmaması için su kaçağı tespit ekibini çağırınız.

Su kaçak bulma ekibi olarak şirketimiz evinizde kırmadan dökmeden kaçak bulma ve tamir işlemi yapmaktadır. Su kaçağı tespit cihazı su kaçaklarını gösteren noktasal tespit yapan su boruları patlağı bulan akustik cihazıyla kısa zamanda tespit ediyoruz.Patlayan su borusunu cihazla bulma hizmetini sizlere sunarken kullandığımız akustik dinleme cihazları bizlere bu konuda yardımcı olurken kısa sürede sorunun çözümünü sizlere sunma imkanını bize vermektedir.

Su borularında yaşanan kaçak sorunları ve patlayan su boruları ev ve iş yeri sahiplerine ciddi sorunlar yaşatmaktadır. Sadece lokal bir tadilatla hasar görmüş, tıkanmış, kalorifer, su, yerden ısıtma, kombi vs. tesisatlarınızı onarıyoruz.Pis su kaçağı tesbiti için kameralı cihaz , temiz su kaçağı tespiti için ise özel dinleme dedektörü kullanıyoruz. Doğru ekipmanla su kaçakları binaya daha fazla zarar vermeden bulunur. Birçok işlemde kaçak kırmadan tespit edildikten sonra sadece bir fayans kadar alan kaldırılarak, sızıntı yapan boru kesiti değiştirilir.Kalorifer sisteminde bunada gerek  yoktur,  yerleri kırmadan  boruların içine salınan mineral kristal ürünümüz ile sorun ortadan kaldırılır.

Konusunda iyi eğitim almış, Tecrübeli  Su Kaçağı Uzmanı  üstün teknolojiye sahip cihazlar kullanarak özenle kaçağı bulur.Size zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Müşteri, Şirketimizi  aradığında, genellikle temiz veya pis su hattında kaçak olduğunu düşünmekte ve hızla sorunun giderilip, sebep olduğu zararlarında durdurulmasını istemektedir. Su Kaçağı Uzmanı mızın en küçük onarım alanında, kesin sonuç sağlayan, noktasal tespit ve onarım servisi ile tadilat masraflarınızda size büyük tasarruf sağlayacaktır.

*Bizi arayarak Hızlı ve uygun maliyetli servis almak için 5 sebep :

 *Hızlı sonuç: Üstün teknolojimiz kaçağın kaynağını hızla bulur

*Sonucu doğrulama: Her işin sonunda raporlama

 *Para tasarrufu: Çalışmalarımız gayrimenkulunüze su kaçağından gelen zararı en aza indirir

 *Teyit: Pis su borusunSu kaçağı bulma kırmadan dedektörler ve görüntüleme cihazlarıyla yapılmalıdır. Bu şekilde kolayca tespit edilen su kaçaklarının olduğu yerler hemen onarılarak sorun çözülmüş olur.

Kesinlikle su kaçağı bulma işlemini kırarak yapacak tesisat firmalarına rağbet etmeyin. Bu sizin daha fazla maddi ve manevi zarar görmenize sebep olacaktır. Belki tahminle kırılan bölgede su kaçağı tespit edilemeyecek, daha fazla alan kırılmak zorunda kalacaktır. Bu nedenle size kesin ve modern yöntemler kullanacak olan Uzman Sakarya firmamızla çalışmanızı öneririz. Su kaçağı nasıl bulunur ve benzeri tesisatta cevaplanması gereken konular en sağlıklı şekilde karşılık bulmuş olacaktır. 


ETİKETLER: Sapanca , Sakarya , Adapazarı , İzmit Kombi & petek & doğalgaz kurulum , yenileme ve bakım , Sapanca Sakarya Batarya & musluk montaj ve tamir , Sapanca Sakarya Banyo dolap & duşakabin montajı , Sapanca Sakarya Kalorifer tesisatı döşeme , Sapanca Sakarya Doğalgaz tesisatı döşeme , Sapanca Sakarya Sıhhı tesisat işleriniz , Sapanca Sakarya Kalorifer petek iç temizliği , Sapanca Sakarya Ekosistem güneş enerjili sıcak su sistemleri , Sapanca Sakarya Tıkanmış klozet ve lavabo açma çözümleri , Sapanca Sakarya Rö ,