Su Kaçak Tespiti
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0532 518 1754

page-banner

HİZMET DETAY

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı bulma, istenmeyen şekilde zemin altında kalan borularda meydana gelen su kaçakları, su sızması nedenlerini en doğru ve hızlı şekilde kırmadan yıkmadan tespit eden yöntemlerden birisidir. Uzman Sakarya robotik teknolojilerle su kaçağı sorununuzu yerinde tespit ederek, garantili çözüm sunar.

Kameralı görüntü alabilen cihazlar ile boruların içini rahatlıkla inceleyerek çeşitli kırık, çatlak veya tıkanıklık tespit edilir.

Su sesine duyarlı cihazlar ile yapılan incelemede boruların içerisindeki suyun akışı, titreşimi değerlendirilerek su kaçağının tespiti yapılır.

Termal görüntüleme ile su kaçağı tespitinde ısı değişikliklerini tespit ederek su kaçağının kaynağı belirlenir.

Zemin altında kalan borulardaki su sızıntıları zamanla rahatsız edecek duruma gelir. Rutubetlenme yaparak sağlığınızı da tehdit eder. Kaçak su, zamanla binanın ömrünü de olumsuz etkiler. Su kaçağı tespiti eskiden oldukça maliyetli ve tekrar inşaat yapar gibi meşakkatli idi. Artık Uzman Sakarya ile su kaçağı tespiti noktasal olarak yapılır.

Uzman Sakarya Cihazla Su Kaçağını Nasıl Tespit Eder?

  • Yeni teknoloji cihaz kullanarak su kaçağı tespiti
  • Isıya duyarlı son teknoloji termal kameralar kullanarak sıcak su kontrolü yapar
  • Suyun akışını, titreşimi algılayan cihazlar ile dinleme yaparak su kaçağı tespiti
  • Hızlı tespit, garantili çözüm ve uygun fiyatlarla kaliteli hizmet

Uzman Sakarya firması cihazla su kaçağı bulma işlemlerini Sakarya, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü, Taraklı ilçelerinde servis ağı ve deneyimli teknik elemanları ile hızlı, garantili ve cazip fiyatlarla yapar.


ETİKETLER: Cihazla Su Kaçağı Bulma , Sakarya Su Kaçağı Tespiti , Sakarya Wc Tıkanıklık Açma , Cihazla Su Kaçağı Bulma , Sakarya Su Kaçağı , Sakarya Kanal Görüntüleme , Uzman Tesisat , Sakarya Tesisatçı ,