Uzman Sakarya Tesisat
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0533 436 2454

page-banner

HİZMET DETAY

Su Kaçak Tespiti

Su Kaçak Tespiti

 Su Kaçak Tespiti

Cihaz ile su kaçaklarını tespit eden ve tamir yaparken banyo veya lavaboyu fazla tahrip olmadan kırma dökme sorunu ile karşılaşmadan tamir edilmesini sağlıyoruz.Küçük bir tesisat su kaçağı yüzünden evinizin en önemli yerinin bozulmaması için su kaçağı tespit ekibimizi çağırınız.Su kaçak bulma ekibi olarak şirketimiz evinizde kırmadan dökmeden kaçak bulma ve tamir işlemi yapmaktadır. Su kaçağı tespit cihazı su kaçaklarını gösteren noktasal tespit yapan su boruları patlağı bulan akustik cihazıyla kısa zamanda tespit ediyoruz.

Patlayan su borusunu cihazla bulma hizmetini sizlere sunarken kullandığımız akustik dinleme cihazları bizlere bu konuda yardımcı olurken kısa sürede sorunun çözümünü sizlere sunma imkanını bize vermektedir. Su borularında yaşanan kaçak sorunları ve patlayan su boruları ev ve iş yeri sahiplerine ciddi sorunlar yaşatmaktadır.

Sadece lokal bir tadilatla hasar görmüş, tıkanmış, kalorifer, su, yerden ısıtma, kombi vs. tesisatlarınızı onarıyoruz.Pis su kaçağı tespiti için kameralı cihaz,temiz su kaçağı tespiti için ise özel dinleme dedektörü kullanıyoruz.Doğru ekipmanla su kaçakları binaya daha fazla zarar vermeden bulunur. Birçok işlemde kaçak kırmadan tespit edildikten sonra sadece bir fayans kadar alan kaldırılarak,sızıntı yapan boru kesiti değiştirilir.Kalorifer sisteminde bunada gerek  yoktur, yerleri kırmadan  boruların içine salınan mineral kristal ürünümüz ile sorun ortadan kaldırılır.

Konusunda iyi eğitim almış, Tecrübeli Su Kaçağı Uzmanı üstün teknolojiye sahip cihazlar kullanarak özenle kaçağı bulur.Size zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Müşteri, Şirketimizi  aradığında, genellikle temiz veya pis su hattında kaçak olduğunu düşünmekte ve hızla sorunun giderilip, sebep olduğu zararlarında durdurulmasını istemektedir.Su Kaçağı Uzmanımızın en küçük onarım alanında, kesin sonuç sağlayan, noktasal tespit ve onarım servisi ile tadilat masraflarınızda size büyük tasarruf sağlayacaktır.

 *Hızlı sonuç: Üstün teknolojimiz kaçağın kaynağını hızla bulur

*Sonucu doğrulama: Her işin sonunda raporlama

 *Para tasarrufu: Çalışmalarımız gayrimenkulunüze su kaçağından gelen zararı en aza indirir

Kesinlikle su kaçağı bulma işlemini kırarak yapacak tesisat firmalarına rağbet etmeyin. Bu sizin daha fazla maddi ve manevi zarar görmenize sebep olacaktır. Belki tahminle kırılan bölgede su kaçağı tespit edilemeyecek, daha fazla alan kırılmak zorunda kalacaktır.Bu nedenle size kesin ve modern yöntemler kullanacak olan Uzman Sakarya firmamızla çalışmanızı öneririz. Su kaçağı nasıl bulunur ve benzeri tesisatta cevaplanması gereken konular en sağlıklı şekilde karşılık bulmuş olacaktır. 

Su tesisatınızın görünmeyen duvar içi bölgelerinde oluşan su kaçaklarını, 1cm hassasiyetle tespit ediyor, böylece fazladan kırma dökme olmadan noktasal tamir ve tadilat yapıyoruz.

Tüm Sakarya genelinde Kaçak Tespiti hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an, 7/24 hizmetinizdeyiz. Bilgi veya hizmet almak için lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz.


ETİKETLER: su kaçağı tespiti , Sakarya su kaçağı tespiti , Kırmadan kaçak tespiti , Cihazla noktasal tespit , Kocaeli su kaçağı tespiti , Düzce su kaçağı tespiti , Su kaçak tespiti , Noktasal kaçak tespiti , Cihazla kaçak tespiti , Kamera ile kaçak tespiti ,