Su Kaçak Tespiti
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0533 436 2454

page-banner

HİZMET DETAY

Tıkanıklık Açma ve Kanal Görüntüleme

Tıkanıklık Açma ve Kanal Görüntüleme

Tıkanıklıklara uzun zaman müdahale edilmediğinde, bina tesisatında daha farklı sorunlara neden olacaktır. Hatta tüm tesisatın onarılması bile gerekebilir. Siz değerli müşterilemize aşağıda belirtmiş olduğumuz hizmetlerimizi sunup çözüm oluyoruz  

* Lavabo Açma 
* Tuvalet Açma 
* Balkon Gideri Açma 
* Kanal Açma 
* Mutfak Tıkanıklığı Açma
* Duş Gideri Açma 
* Tıkalı Pimaş ve Gider Açma 
* Kanal Görüntüleme 

Yaşanan konut ve ticari alanlarda su taşması sonucu biriken yağlardan dolayı koku problemleri yaşanmaktadır. Lavabo temizliği insanların sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri için önemlidir. Teknoloji ile birlikte şimdi tıkanan boruların nerede ve nasıl tıkandığını gösteren kamera sistemi ile çalışmalarını yürüten firmamız, artık konuyu daha teknolojik imkanlarla çözebilmektedir. Böylelikle giderleri kırmaya da gerek kalmamaktadır.Kamera ile tespit edilen tıkanıklığa gönderilen kızıl ötesi sinyalleri ile nokta atışı yapan firmamız ,robot cihazlar yardımı ile tıkanıklığı ortadan kaldırıyor. Eskiden saaatler süren tıkanıklık açma işlemi şimdi robotlar yardımı ile kısa sürede tamamlanıyor.

Gider borularının tıkanmasında en önemli neden içine atılan yabancı cisimlerdir. Tıkanan boruların açımı için uygulanan metodlar ise atılan cismin ne kadar inatci olduğuna ya da borulardaki akıntıyı engelleyen yağ ve kireç birikimlerinin ne kadar kalın olduğu ile ilgilidir. Banyolarda kullanılan sabun artıkları, lavabo borusunun dibine çökerek saçların birbirine yapışıp yumak oluşturmasına sebep olur. Engelleyemez, sebebi bilinmeyen bir sorun sadece robotla çözülmüş sayılamaz.Firmamız öncelikle sorunu oluşturan nesneleri yani katı atıkları kameralı görüntüleme cihazları ile bulur yerini tespit eder,ezici,parçalayıcı ve itici özelliklere sahip robot cihazlarla da tıkayan tüm nesneleri tesisat borularından kanalizasyona ulaşmasını sağlarız. Bu sayede robotla tıkanıklık açılır, kameralı cihazlarımız ile de sorunu meydana getiren nesneler bulunarak çözüm sağlanır.

Genellikle mutfakta bulunan atık su giderleri lavoboya dökülen yağ ve atılan yemek atıkları nedeniyle  tıkanır. Bu tıkanıklıkların açılması ise boruları tıkayan cismin, yağ ya da kir birikiminin büyüklüğüne bağlıdır. Fazla miktarda kullanacağınız lavabo açıcılarının giderlerinizi zamanla aşındıracağı ununutmamak gereklidir. Tuvalet giderlerindeki tıkanıklarının nedenlerinin başında da giderlere atılan ıslak mendiller,pedler ve naylon poşetler ile temizlik bezleri geliyor.Lavabolarda olduğu gibi tuvalet giderlerine de kimyasal açıcı dökebilir, tel yardımıyla tıkanıklığı açmaya çalışabilirsiniz. Tıkanık bölgeye suyla tazyik uygulamak da tıkanıklık açmada uygulanan ayrı bir yöntemdir Yöntem ve metodların hemen hemen aynı olduğu tıkanıklık açmalarda en çok rastlanan sorunlu yerleri sıralarsak öncelik WC giderleri olduğunu söyleyebiliriz. Öte yandan bu sıralamada lavabo giderleri,pimaş tıkanıklıkları, genel gider boruları,kanalizasyon ve logarlar yer alıyor.

Çoğunlukla hatalı kullanımların yanısıra kullanma süresi dolmuş malzemelerde zaman içinde kırılarak giderlerde tıkanmaya yol açmaktadır. Biz bütün bu olumsuzlukları bir kenara bırakıp itina ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Tıkanıklık sorunları, tesisat borularında biriken katı atıkların logar ve kanalizasyona ulaşmamasından kaynaklanır. Tıkanan bölgenin kameralı cihazla kontrolü sağlanmalı ve robot cihazla da temizlenmesi gerekir.Ancak firmamız aracılığıyla artık bu sorunların hepsi teknolojik kesin çözümlerle rafa kalmaktadır..Tıkanıklık açıma çalışmalarında klasik yöntemlerin dışında, kameralı sistem ve robotlarda kullanan firmamız memnuniyetiniz için bir telefon kadar yakınınızda,.

Tüm Sakarya genelinde Kanal Görüntüleme ve Tıkanıklık Tespiti hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an, 7/24 hizmetinizdeyiz. Bilgi veya hizmet almak için lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz..


ETİKETLER: Sapanca , Sakarya , Adapazarı , İzmit Kombi & petek & doğalgaz kurulum , yenileme ve bakım , Sapanca Sakarya Batarya & musluk montaj ve tamir , Sapanca Sakarya Banyo dolap & duşakabin montajı , Sapanca Sakarya Kalorifer tesisatı döşeme , Sapanca Sakarya Doğalgaz tesisatı döşeme , Sapanca Sakarya Sıhhı tesisat işleriniz , Sapanca Sakarya Kalorifer petek iç temizliği , Sapanca Sakarya Ekosistem güneş enerjili sıcak su sistemleri , Sapanca Sakarya Tıkanmış klozet ve lavabo açma çözümleri ,