Su Kaçak Tespiti
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0532 518 1754

page-banner

BİLGİ DETAY

Batarya & Musluk Montajı ve Tamir

Batarya & Musluk Montajı ve Tamir

Batarya & Musluk Montajı ve Tamir

Mutfak, banyo v.b. tüm ıslak mekanlarınızda gerekli olan tüm batarya ve musluk tamirlerinizi, bakımlarını ve yeni kurulumlarını büyük bir titizlikle yapıyor, işimizin arkasında duruyoruz.

Yeni tip eviye batarya modelleri çağımızda banyo,mutfak ve tuvaletlerde sıklıkla tercih edilir.Bu durumun başlıca sebepleri  kullanışlarının daha kolay olması,su tasarrufu sağlamaları,uzun ömürlü olmaları ve görsel açıdan tasarımlarının daha modern olmalarıdır.Fakat zaman zaman da olsa bataryalarda sızdırma,kaçırma gibi durumlarla karşı karşıya kalmak olasıdır.Bu gibi durumlar can sıkıcı olsa da bataryaların tamirleri mümkündür.

Zamana ve kullanıma bağlı olarak su tesisatı ve tesisat aparatları sorunları sıklıkla yaşanmaktadır. Bu tesisatın düzenli olarak kontrol edilmesi çok faydalı olmakla birlikte genelde gözardı  edilmekte ve sorun ortaya çıkıncaya kadar hiçbir şey yapılmamaktadır.Bu bekleyiş problemi  çözmemekte tam tersine problemi artırmaktadır.Olası su tesisatı sorunlarını saymakla bitiremeyiz aslında. Klozet musluğu arızası, Banyo bataryası, Musluk arızası,Rezervuar iç takımı arızası,su kaçakları benzer su ve pis su arızalar her an karşınıza çıkabilir.

Bu tür problemler bazen insanın tek başına çözebileceği işler değildir. Bir profosyonel usta veya ekip bunu kısa sürede ve ustaca yapabilir. Biz Uzman Teknik Tesisat olmak üzere tüm Sakarya ilçelerine 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.


ETİKETLER: Batarya , Musluk , Montaj , Tamir , Sakarya , Sapanca , Sakarya , Adapazarı , Sapanca Sakarya Batarya & musluk montaj ve tamir , Sapanca Sakarya Kalorifer tesisatı döşeme , Sapanca Sakarya Doğalgaz tesisatı döşeme , Sapanca Sakarya Kalorifer petek iç temizliği , sakarya batarya tamiri , sakarya musluk tamiri , sakarya tesisat tamiri , arifiye tesisat tamiri , adapazarı tesisat tamiri , hendek su tesisat tamiri , karasu su tesisat tamiri , pamukova su tesisat tamiri , akyazı su tesisat tamiri , banyo lavabo tamiri , banyo batarya evye , ,