Uzman Sakarya Tesisat
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0533 436 2454

page-banner

BİLGİ DETAY

Sıhhi Tesisat Döşeme

Sıhhi Tesisat Döşeme

Sıhhi Tesisat Döşeme

Sıhhi tesisat, bina ve yapılarda temiz suyun kullanım için sağlanması, pis suyun uzaklaştırılması ve doğalgaz gibi ısıtma sistemleri için döşenen tesisattır. İnsan hayatının sağlıklı olarak devam edebilmesi için gerekli olan temiz suyun temini ve kirli suyun uzaklaştırılmasını sağlamaktır. Binalarda bu tesisatların döşenmesini sıhhi tesisatçılar yapar.

Tesisatın sorunsuz çalışması için planlamanın en küçük ayrıntı düşünülerek yapılması gerekir. Aksi durumlarda iç tesisat borularında oluşan sızıntılar çözüme ulaşana kadar tekrar tekrar tadilat yapılmasını gerektirir. Tesisat borularının kullanım ömrü, yapının ömrüne göre daha kısadır. Kimyasal madde kullanımı ve atıklar nedeniyle bu süre kısalmaktadır. Döşenen boru ve kullanılan yapı malzemeleri kaliteli ve mümkün olduğunca uzun ömürlü olmalıdır.

Sıhhi tesisatçılar lavabo, batarya, duş teknesi ve klozetler gibi yapıların sorunsuz çalışması için özenle monte ederler. Hepsinde su akışını denetleyen bir musluk bulunur. Zaman içersinde sızıntılar oluşabilir, contalar sorun çıkartabilir. Bu küçük sorunlar bağlantı malzemelerinin değiştirilmesi ile çözülür.

Uzman Teknik Tesisat firması, sıhhi tesisat işlerinde kendini kanıtlamış uzman ekibi ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir. Bünyemizde bulunan su tesisat ustaları alanında yıllarca çalışmış ve belli bir bilgi seviyesine ulaşmış ustalardır.Sizlerde sıhhi tesisat arızalarında uzman bir ekip tarafından yardım almak istiyorsanız hemen bize ulaşın.


ETİKETLER: Sapanca , Sakarya , Adapazarı , İzmit Kombi & petek & doğalgaz kurulum , yenileme ve bakım , Sapanca Sakarya Batarya & musluk montaj ve tamir , Sapanca Sakarya Banyo dolap & duşakabin montajı , Sapanca Sakarya Kalorifer tesisatı döşeme , Sapanca Sakarya Doğalgaz tesisatı döşeme , Sapanca Sakarya Sıhhı tesisat işleriniz , Sapanca Sakarya Kalorifer petek iç temizliği , Sapanca Sakarya Tıkanmış klozet ve lavabo açma çözümleri , sakarya lavabo açma , hendek lavabo açma , karasu lavabo açma , tıkanıklık açma , kanal ,